Doplňky, které interiéru propůjčí dotek luxusu

Rádi byste, aby váš domov vypadal luxusně? Chcete okouzlit každou návštěvu zajímavými doplňky a dokola sladěným interiérem? Vsaďte na některé luxusně vypadající doplňky a barvy, které tento vzhled podtrhnou.

Mramor

Velmi trendy materiálem a zároveň vzorem se stal mramor. Mramor vždy působil luxusně a byl spojován s honosnými stavbami. Dnes si můžete do svého domova pořídit třeba mramorový stoleček, kuchyňskou desku či třeba jen doplňky, které jsou mramorovým vzorem potištěny. K mramoru dobře ladí také zlatá a bílá barva.

Bílá a zlatá

Bílá je barvou čistoty, ale také luxusu. Setkat se můžete v mnoha interiérech s tím, že mají pouze bílou barvu, ale působí velmi luxusně. Pokud chcete, aby vaše domácnost působila opravdu jedinečně, dopřejte jí zlaté doplňky. Jednat se může například o zlaté prostírání, povlaky na polštáře, misky, vázy apod. Právě zlatá barva je s luxusem spojena snad nejvíce.

Kvalitní koberec

Pozastavit byste se měli také nad výběrem koberce. Velké koberce, které svým vzorem dominují místnosti, jsou přesně tím, co potřebujete. Ideální jsou například orientální koberce se zajímavými vzory a překrásnými barvami. Kvalitní koberec okouzlí na první pohled a může naprosto vévodit obývacímu pokoji či jiné místnosti. Dopřejte proto vašemu interiéru kvalitní orientalni koberec.

Obraz

Pokud hledáte jiný velký prvek, který byste umístili do vašeho obývacího pokoje či chodby, popřemýšlejte nad originálním obrazem. Právě umění je znakem luxusu a kvalitní obraz promění i obyčejný prostor v unikátní podívanou. Důležité je vždy volit takový obraz, který bude celkově ladit se zbytkem interiéru, ať už barvami, motivy či stylem. Vhodné je také tyto velké doplňky volit ojediněle, aby nepůsobily fádně. S každým luxusním doplňkem však vaše domácnost mění svou tvář přesně tak, jak vy chcete.