Dům se vším všudy

Vždy jste toužili mít krásný dům s novou fasádou a rozkvetlými parapety? K dokonalosti vám schází už jen jediné – kvalitní a estetický plot kolem vašeho domu. Ten totiž má velký vliv na okolí domu. Protože plot není pouze estetickou záležitostí, ale také praktickou, je důležitá konstrukce oplocení, nejen jeho vzhled. Chcete-li mít doma pocit bezpečí a soukromí na zahradě, měli byste si pořídit méně průhledné oplocení. Skvělým řešením jsou betonové ploty, které jsou vyrobené z vysoce kvalitního betonu stálého složení. Beton vydrží v zásadě vše od slunečního žáru, přes kroupy, mráz, až po mechanické namáhání.

Plot, který si zamilujete

Navzdory poměrně mohutné konstrukci jsou betonové ploty zároveň estetické. Svou oblibu si získaly také tím, že jsou velmi variabilní. U betonového plotu si můžete sami zvolit výšku, tvar zakončení, barvu i dekor. Pokud si nejste jisti, jak bude vámi zvolená kombinace parametrů vypadat, použijte on-line konfigurátor plotu, který na základě zvolených parametrů ukáže vizualizaci plotu kolem modelového domu. Nebojte se tedy kombinovat různé dekory i barvy a vytvořte si oplocení přesně podle vašich představ.

Co se týká vzhledu plotu, můžete vybírat z několika dekorů, někoho zaujme štípaný kámen, někoho zase skládané cihličky, pro někoho budou atraktivní ploty s dekorovanými sloupky, další si vybere sloupky hladké. Plotové desky mohou být rovné, zaoblené, s ozdobnou mřížkou nebo můžete využít možnosti použít místo betonové desky dřevěné latě. Kdysi dávno byly betonové ploty k dostání pouze v šedé barvě, která se zdaleka nehodí ke každému domu. Nyní je však situace jiná a betonové ploty nabízejí celou paletu barev. Dřevěné latě lze potom nabarvit podle potřeby. Ploty z betonu tvoří praktický a zároveň designový doplněk každého domu, jsou odolné, bezúdržbové a vydrží vám sloužit několik desítek let.