Betonová nádrž skvěle poslouží jako septik i nádrž na vodu

Bydlet na vesnici bez kanalizace je zcela něco jiného než bydlet ve městě. Ve městě člověk často ani nepřemýšlí o tom, co se stane s odpadní vodou. Když spláchnete na záchodě, když se sprchujete nebo třeba myjete nádobí, voda putuje přímo do veřejné kanalizace a odtud do čističky odpadních vod. Pokud nemáte k dispozici kanalizaci, nejde o žádnou tragédii, existuje snadné, levné a účinné řešení, kterým je žumpa nebo septik.

Jak si žumpu nebo septik zajistit?

Nejlepší volbou je zkušená firma na Dobrezumpy,cz, který vám zajistí betonový septik nebo žumpu. Jedná se o kvalitní betonovou nádrž, která je zcela nepropustná a nabízí dostatek prostoru pro odpadní vodu. Když se po čase tato nádrž na plní, zavoláte si fekální vůz, aby obsah odčerpal a můžete septik používat i nadále. Firma vám betonovou nádrž doveze kamkoliv na území České republiky. Na vás bude jen jediný úkol a sice nechat si vyhloubit jámu na nádrž. Nádrže se nabízí o různých rozměrech, takže si můžete zvolit takovou, která pro vás bude nejvhodnější. Nádrže jsou za výhodné ceny a samozřejmostí je velmi dlouhá životnost.

Zásobárna na dešťovou vodu

Betonové nádrže nemusíte používat jen jako žumpu nebo septik, skvělé využití mají také jako jímky na dešťovou vodu. Mnoho lidí má pod okapem sud nebo nadzemní nádrž. Sud nepojme příliš mnoho vody a nadzemní nádrž zase zabírá cenné místo. Podzemní jímka na dešťovou vodu se stane skvělou zásobárnou vody, která vám místo nezabere a poskytne vám cenný a levný zdroj vody na celou škálu činností, od zalévání zahrady až po splachování nebo mytí vašeho vozu. Inspirujte se přímo na webu firmy Dobrezumpy.cz, kde naleznete všechny potřebné informace, jaké potřebujete vědět.