Nevíte, jak se pohnout z mrtvého bodu ve své kariéře? Vyzkoušejte polské pracovní nabídky

Dokončili jste právě školu a v dalším studiu již nehodláte pokračovat; přišli jste o místo v důsledku krachu firmy, kde jste pracovali; cítíte se vyhořelí a nutně potřebujete změnu? To jsou jen některé z důvodů, které nás činí nezaměstnanými. Být nezaměstnaným může v mnoha lidech vyvolat pocity úzkosti, stresu a někdy až deprese. Nejen od takových stavů může pomoci nová pracovní nabídka, která nemusí být vždy nutně na území České republiky. Polské pracovní nabídky jsou vhodné i pro české uchazeče o zaměstnání, přesvědčte se sami na hitpraca.pl. Pracovním webu, na jehož nabídky práce – oferty pracy – odpovídá stále více cizinců, včetně Čechů.

Nastartujte kariéru v Polsku

Poláci jsou skromný národ a jejich pracovní nabídky nejsou jiné. Nemají na své zaměstnance přehnané a často nereálné nároky jako je tomu u některých západních společností. Na mnoha pracovních místech není nutná praxe, spousta polských zaměstnavatelů nabízí školení a kurzy, kde každý může získat zkušenosti ve svém, i v naprosto odlišném oboru.

Praca Warszawa nabízí práci v mnoha různých odvětvích – přes některé druhy průmyslu, zdravotnictví, služby apod.

Životopis přeložte do polštiny

Životopis by mě vždy být přizpůsoben pracovní nabídce, jazyk nevyjímaje. Je třeba si uvědomit, že náborář nebo manažer stráví nad vaším životopis přibližně 20 vteřin, v těchto vteřinách by měla jasná všechna vhodná pro pracovní pozici. Pokud odešlete svůj životopis v češtině, nebude náborář ztrácet čas jeho překladem, a ačkoli patří Poláci mezi bilingvní národ, kde většina lidí umí anglicky, doporučuje pracovní web hitpraca.pl životopis přeložit do polštiny.

Další věcí, kterou hitpraca.pl doporučuje je zasílání vytříděných polských pracovních nabídek na váš e-mail. Tuto funkci snadno nastavíte na hitpraca.pl.