Vizualizace interiérů i exteriérů

Představit si budoucí podobu budovaného či rekonstruovaného bydlení, bytového či obchodního domu, zahrady, sídliště nebo jiných objektů, je celkem snadné. Obtížnější je však převést tyto myšlenky na papír nebo na obrazovku počítače. I to je však dnes možné díky metodě zvané vizualizace. Jedná se o způsob, jehož pomocí lze ztvárnit cokoliv naprosto dokonalým způsobem, takže výsledek lze srovnat s klasickou fotografií.

Kdo se zabývá vizualizací?

Tvorbou vizualizace exteriéru a interiérovou vizualizací se již osmým rokem zabývá společnost Aramova s.r.o. Svou činností pomáhá například investorům, architektům, projektantům a developerům převádět jejich myšlenky a představy na papír či na obrazovku počítačů. Výslednou podobu pak mohou postupně různě upravovat jak podle vlastních nápadů, tak na základě připomínek a námětů dotčených státních či komunálních orgánů i veřejnosti. Po všeobecné shodě se může konečná podoba objektu, sídliště či veřejného prostranství zrealizovat.

Interiérová vizualizace

Výhody této metody spočívají nejen v tom, že například stavební firma může klientovi ukázat různé varianty nové budovaného či rekonstruovaného interiéru. Ale i klient má možnost se na konečné podobě podílet svými připomínkami a náměty. Výsledná podoba se totiž může různě upravovat až dojde ke vzájemné shodě a teprve pak se může firma pustit do vybudování či přestavby například nové kuchyně, koupelny či jiné místnosti. Naprosto úžasná je 3D interiérová vizualizace a především její nejvyhledávanější varianta 360° panoramatická fotografie. Její věrohodnost plně nahrazuje reálnou návštěvu daného místa. Prodávající a kupující tak nemusí ztrácet čas a teprve po výběru nejvýhodnější nabídky a promyšlení případných úprav se mohou vydat na místo.

Interiér, exteriér, ale i virtuální realita

Vizualizace v podobě 3D je jedinečným a nenahraditelným prostředkem, který je výhodný jak pro zájemce o koupi, tak pro prodávající. Společnost Aramova dokáže udělat vizualizaci všech druhů objektů, budov a interiérů. Každý návrh může vypracovat v neomezeném množství konceptů a variant. Zejména 360° panoramatické fotografie dokáží vykreslit jakékoliv prostředí v dokonalé podobě a ze všech úhlů pohledů.