Užijte si dovolenou podle sebe – pronajměte si dodávku

Vybíráte si letní dovolenou, ale vaše zaměstnání je tak náročné, že nikdy dopředu prostě nebudete vědět, kdy budete mít volno a na jak dlouho? Jak si zařídit zájezd, když se vám doba volna může i na poslední chvíli měnit? Nevěšte hlavu, že letos žádná dovolená nebude a užijte si dovolenou ve vlastní režii! Je to naprosto jednoduché – prostě si pronajměte dodávku či využijte pronájem minibusu Praha a vyjeďte kdy chcete, kam chcete a hlavně – na jak dlouho chcete!

Výhody dovolené na vlastní pěst

Schválně, zkuste si srovnat ceny letenek a vypočítaných nákladů na cestu vlastní dodávkou. Samozřejmě, autem je cesta o dost levnější. A navíc, když se vydáte dovolenkovat ještě s někým známým, náklady na cestu si můžete rozpůlit – a to už jedete prakticky zadarmo. Pokud se rozhodnete pro půjčení dodávky, cena vás jistě příjemně překvapí. A to se přeci vyplatí, že ano?

Nekrčte se v letadle či autobuse. Jako naschvál vždycky dostanete sedadlo vedle toho „nejobjemnějšího“ pána, či maminky s dítětem, které vám celou cestu kope do sedačky či brečí do ucha. Komu by se to líbilo? A navíc – vzpomeňte si, jak dlouho jste naposledy čekali na svá zavazadla po příletu?

V prostorné dodávce máte spoustu místa pro sebe, své děti, a hlavně svá zavazadla, která máte po celou cestu u sebe a nemusíte přemýšlet, co si dáte do příručního zavazadla. A stejně tak máte svou bagáž pořád na očích. A to je v dnešní době velice důležité.

Nelíbí se vám destinace, kam jste přijeli? Žádný problém! Nemusíte zůstávat celou dovolenou, prostě se sbalte a jeďte zase jinam dle vašeho uvážení. Nebo naopak – moc se vám na dovolené líbí a v práci vás ještě uvolní? Prostě si připlaťte den či dva v hotelu navíc a zůstaňte.

Cestovní kanceláře jsou také kolikrát nespolehlivé tak nedávejte svou dovolenou do rukou někoho cizího a prostě si ji zajistěte po svém. Uvidíte, že se vám bude líbit.