Proč pořídit vánoční LED rampouchy

Vzpomenete si na zimu z dob vašeho dětství?

My jsme hráli hokej na rybníce a pořádali sněhové bitvy. Mrzlo, až praštělo a z okapů trčely rampouchy – stejně jako nyní vánoční osvětlení rampouchy 🙂

Dnes je to jiné, jsem rád za pár sněhových vloček a za pravou zimou jezdíme na hory. S počasím nic nenadělám.

Mám doma malou cácorku a chci jí tu kouzelnou zimu ukázat. O Vánocích především.

Ráda by žila v Ledovém království.

Také chcete dětem připravit nezapomenutelné Vánoce?

Pak čtěte dále a dozvíte se, proč jsme zvolili osvětlení v podobě rampouchů a jakou přinesly radost.

Seznamte se s vánočními rampouchy

Pokud kroutíte hlavou, na chvíli přestaňte. LED osvětlení je trendem letošních Vánoc, a je pro to mnoho důvodů.

Spousta možností

Sortiment je velice široký. Vyberete si z milého osvětlení, které vytvoří romantickou atmosféru i z velkolepých světelných efektů, díky kterým váš dům nikdo nepřehlédne. Osvětlení v podobě rampouchů je kombinací obojího. Působí přirozeně, přesto designově.

Přirozené barvy

Dvě nejprodávanější barvy jsou studená a teplá bílá. Studený odstín upoutá modrými odlesky a teplý vypadá jako sluneční paprsky odrážející se od ledu. Děti mají radost také z modré.

Efekty

Rampouchy mohou svítit nebo blikat. Za skvělou věc považuji efekt padajícího sněhu. V e-shopech hledejte padající sníh pod heslem vodopádový efekt.

Úspora energie

Díky LED technologii ušetříte až 90 % energie. A to už za to stojí, že? Žárovky navíc vydrží svítit přibližně 20 000 hodin. Využijte toho a vneste mrazivé světlo třeba na párty uprostřed léta.

Jako v pohádce

Děti pohádky milují. My jsme vyrostli na knížkách a hraných pohádkách, dnes frčí především animáče. Tvůrci naštěstí myslí i na dospělé, tak se při sledování zasměju taky. U nás nedáme dopustit na Ledové království, a právě to mě inspiruje při vánoční výzdobě.

Kam světelné rampouchy umístit

Většina LED osvětlení se hodí pro použití venku i uvnitř. Zimní rampouchy nejsou výjimkou.

Dnes večer princeznou – jak osvětlujeme interiér

Připravujeme překvápko. Koupil jsem rampouchy a sadu umělohmotných háčků na připevnění. Instalace je snadná a za chvíli visí na okně za stromečkem. Máme umělý smrček, žena s malou ho vyšperkovaly bílými ozdobami, mašlemi a LED řetězem.

Padla tma, a tak rozsvěcujeme veškerou parádu. Volám na cácorku, která hned přibíhá. Vrhá se na dárky a rampouchů si nevšímá. A já se s nimi tak vybíral. Trhá obaly, plyšák, hračky, šaty… Pak se zeptá: „A tati, proč se ty rampouchy neroztečou, když je tady teplo?” Vysvětluji, že je to jen jako, že je to její Ledové království. Má radost, je princezna Anna a já prý sněhulák Olaf.

Ať sousedé závidí – co nám svítí venku

Žena mě nazvala bláznem a zakázala koupit třetí sadu vánočních rampouchů. Mám se spokojit s řetězem okolo stromku na předzahrádce, věncem na dveřích a osvětlením na plotě. Možná tomu vážně nerozumím, je pravda, že většinu domu vybavila ona. Prosadil jsem si vánoční rampouchy na pergolu. Nakonec uznala, že rampouchy s efektem sněžení vypadají skvěle a necháme je tam až do mých narozek.

Mezi místa, kam instalovat osvětlení v podobě rampouchů, patří:

  • vchodové dveře
  • okno
  • balkon
  • pergola
  • okap
  • a další

Proč jsou zimní rampouchy tak populární?

  • Výhodou rampouchů je, že vypadají jako pravé. Jemné světlo navozuje příjemnou atmosféru a pomáhá z Vánoc udělat skutečné svátky pohody.
  • Zároveň spojují trendy vánočních dekorací pro rok 2018. Letos nevládne kýč, nýbrž přírodní materiály a přirozené barvy. A nic se k zimě nehodí tolik jako barva ledu a sněhu.
  • Také nám připomínají zimu z dob našeho dětství, kdy visely na každé druhé chalupě.
  • Děti je milují.

Chcete, aby ve vašem domově také zavládla pohodová vánoční atmosféra? Pak si především najděte čas na své blízké. Romantické chvíle navodí i osvětlení. Pořiďte si vánoční rampouchy ještě dnes.