Proč je propagace svépomocí většinou neúspěšná?

Mnoho lidí se snaží ušetřit peníze tím, že zkouší dělat věci svépomocí. V takovém případě můžete ušetřit za zahradníka, kadeřníka nebo malíře pokojů. Jsou ovšem obory, kde se rozhodně nevyplatí si dělat práce svépomocí a patří sem především internetová propagace. Myslet si, že zvládnete s amatérskými znalostmi a minimálními možnostmi stejnou práci, jako profesionální agenura, je pošetilé. Agentura má drahé profesionální nástroje, mnoho kontaktů, tým odborníků a zejména zkušenosti, takže ví, jaké budou mít její zásahy efekt. Lze dosáhnout výsledků i svépomocí, ale vezme vám to většinu času, kterou byste mohli věnovat raději rozvoji svého byznysu. Obzvláště 2 formy propagace se nevyplatí dělat svépomocí a sice SEO a PPC.

Co je na PPC složitého?

PPC si může nastavit každý, ale ne každý si ho nastaví správně. Profesionální agentura na Praha PPC vám zajistí založení účtu pro reklamu a plný přístup k analytickým nástrojům. Udělá analýzu klíčových slov pro vybrání vhodné sady slov a nastaví raklamu tak, aby měla co největší efekt. Po celou dobu spolupráce bude reklamu optimalizovat tak, aby měla co největší výkon. Pokud se obrátíte na agenturu Seoconsult.cz, budete mít jistotu, že se vám o PPC reklamu starají ti nejlepší z oboru.

SEO jedině od expertů

Obzvláště riskantní je SEO svépomocí. Základem SEO je ON page, tedy nastavení webu, aby byl plně validní pro vyhledávače, zde neznalost způsobuje, že mnoho webů má nesprávně vyplněné meta informace, namají responzivní design, mají špatnou strukturu či zbytečné HTML chyby. Chcete Praha Seo? Obraťte se na agenturu, která se postará o správnou úpravu webu, aby byl plně validní. Následně stanoví vhodnou strategii pro OFF page SEO, tedy pro budování odkazového profilu webu. Dělat věci svépomocí není vždy efektivní, práci vhodnou pro odborníky vždy raději přenechte odborníkům.