Příjemné bydlení v Mladé Boleslavi

Ideální je takové bydlení, které nabízí komfort, v těsné blízkosti bytu dokonalou občanskou vybavenost, dostatek pracovních příležitostí a pohodlné dopravní spojení. To vše nabízí Mladá Boleslav, konkrétně prestižní adresa zrekonstruovaného domu v Dukelské ulici.

Výhody bydlení v Mladé Boleslavi

Toto středočeské město je stále vyhledávanější lokalitou vhodnou pro bydlení i život. Hlavní předností je zdejší automobilka, která poskytuje lidem nadstandardně placené pracovní příležitosti. Samotné město je výhodně umístěno, jelikož umožňuje rychlé dálniční spojení s Prahou a Libercem. Ne příliš daleko je to z města automobilů do Českého ráje nebo i do Krkonoš. V okolí města se nachází spousta přírodních a historických zajímavostí, které jsou příležitostí pro rodinné výlety autem, na kole i pěšky. Bydlení mladá boleslav poskytuje obyvatelům dostatek možností kulturního a sportovního vyžití a také bohatou obchodní síť.

Proč bydlet v centru?

Někdo upřednostňuje bydlení mimo město, jiný zase preferuje výhody poskytované městem. Optimálním kompromisem je bydlení v Dukelské ulici, které je v samotném centru, ale přitom se jedná o klidnou lokalitu. Vše potřebné k životu je v těsné blízkosti nebo v dosahu městské hromadné dopravy, jejíž zastávka je přímo v Dukelské ulici. Poblíž je základní a mateřská škola, zdravotní středisko, obchody, stejně tak kulturní dům, městské divadlo a městský park.

Moderní bydlení

Veškerý komfort nabízí rohový dům čp. 922/22 v Dukelské ulici, ve kterém bylo kompletně zrekonstruováno dvanáct bytových jednotek. Prodej bytů v boleslavi se tak rozšířil o mimořádnou nabídku komfortního bydlení v centru, ale v jeho klidné a příjemné části. Samotný dům byl postaven již ve třicátých letech 20. století pro zaměstnance zdejšího soudu. Po jeho rekonstrukci skončené před rokem má dům novou střechu, je zateplen, zrekonstruovány byly stropní a podlahové konstrukce, rozvody plynu, elektro a kanalizace. Nový majitel si ještě před nastěhováním může vybrat dekor a barvu interiérových dveří, nechat zabudovat vestavěné skříně, případně si zadat jiné drobné úpravy, které by přispěly k naprosto ideálnímu bydlení.