Pražské bydlení v duchu moderních západoevropských standardů

Mít byt tam, kde se neustále něco děje? Jistě, Praha je místem řady kulturních i společenských akcí, ale najdeme tu také spoustu zajímavých pracovních příležitostí. Nabídne mnohem barevnější svět než vaše okresní město, a pokud proto uvažujete, kde byste v budoucnu rádi zakotvili, vyplatí se o ní také uvažovat.

Původní myšlenka se pak může brzy změnit v realitu, stačí si jen vybrat byt na Žižkově. Dáte přednost garsonce nebo pětipokojovému bytu, kde se nabízí pro mladou rodinu více než sto metrů čtverečních?

Na Žižkov čekají v budoucnu velké věci

V blízkosti vyroste nové obchodní a společenské centrum, nové byty Praha 3 jsou tedy zajímavou investicí do budoucích let. V okolí je totiž už nyní výborná občanská vybavenost a její kvalita brzy ještě poroste.

Půjde tedy o bydlení v duchu moderních standardů, které si nezadají s velkoměsty západní Evropy. V docházkové vzdálenosti je supermarket, ale i lékárna, školy pro vaše děti nebo zázemí pro jejich (nejen sportovní) kroužky. A parky? Samozřejmě, těch je tu v okolí hned několik, takže ani o městskou zeleň rozhodně není nouze…

Rodinný život vás zkrátka bude bavit

Bydlení v Praze na Žižkově nabízí pestrou paletu různých výhod. Je to nejen kombinace zeleně a blízkosti MHD, se kterou se dostanete za krátkou chvíli opravdu kamkoliv – i na letiště nebo do centra.

Místo, jako je právě Žižkov, má také velmi bohatou historii. Vděčí za ni nejen husitskému období, ale také devatenáctému století, kdy zde žila řada umělců, které známe například z učebnic literatury. Parky jako Parukářka nebo Židovské pece jsou ideální pro rodinné odpoledne plné pohody a možností výletů je zde také poměrně dost. Moderní bydlení je snem mnoha mladých lidí a díky tomuto projektu může jít o sen, který se podaří naplnit.