Potřebujete díly na traktory? Obraťte se na odborníky ve svém oboru

Sehnat kvalitní díly na traktory nemusí být zrovna jednoduché, přitom se jedná o nedílnou součást živnosti a podnikání. Kde tedy shánět kvalitní díly za dobrou cenu, navíc rychle a snadno? Obraťte se v tomto případě na profesionály.

Online nákup

Dnes můžete i díly na traktory vyhledávat na internetu a kupovat takřka z pohodlí vašeho domova. Pestrou nabídku dílů na traktory nabízí právě e-shop dilynatraktory.cz. Právě zde najdete vše, co potřebujete ke sklizni a v případě, že se zabýváte chovatelstvím, zpracováním půdy, ale seženete zde také elektrodíly a baterie, příslušenství z oblasti průmyslu, vybavení dílny apod.

Transportní vidle

Hledáte způsob, jak chovaným zvířatům zajistit dostatek stravy na zimu? Pokud podnikáte v oblasti chovatelství, neměly by vám ve výbavě v žádném případě chybět transportní vidle na balíky do třetího bodu. Jedná se o kompletní výbavu s hroty. Nosnost činí 800 kg, tudíž přeprava těžkých balíků není žádný problém.

Vidle jsou velmi kvalitně zhotovené a robustní. Dodávány jsou samozřejmě kompletně s kovanými hroty a s čepy. Manipulace i zapojení je velmi snadné a je možné zapojit slabší i silnější traktor. Samotné vidle jsou práškově lakované a vhodné na jakýkoliv stroj (Zetro, Case, Kubota atd.). Vidle byly samozřejmě otestované a homologované. Možností pro vás však mohou být přepravní vidle na balíky s upínám EURO do čelního nakladače. Dodávány jsou s hroty a nosnost činí 700 kg.

Přeprava

Převážíte často také množství nářadí, krmiva či odpadu? Hodit se vám do výbavy jistě bude i opěrné kolečko k přívěsu. Jeho nosnost činí 150 kg. Vhodné je na přívěs za osobní automobil. Opěrné kolečko podporuje stabilitu a snižuje riziko nepříjemné nehody. I takováto drobnost vám ušetří množství budoucích starostí. Myslete i na takovéto detaily.