Pořádá vaše společnost párty nebo sportovní akci?

Jste vlastníkem společnosti a rámci propagace jste se rozhodli ve vašem městě či obci uspořádat akci pro děti, párty, koncert, slavnosti nebo sportovní závod, ať už cyklistický nebo běžecký? Kolem takové akce je toho mnoho potřeba zajistit a vy musíte mít v hlavě milion věcí. Jednou z nich je zajištění úkrytu pro občerstvení nebo počasím. Nastalou situaci skvěle vyřešíte pořízením pneumatického stanu na který umístíte svou reklamu.

Pořiďte si efektivní reklamu

Klasické nůžkové stany nahraďte lepší alternativou pneumatickými stany. Reklamní nafukovadla patří mezi oblíbené způsoby propagace a na žádné vaší akci či návštěvě veletrhu by neměla chybět. Pod stan můžete umístit stánek s občerstvením, úschovnu kol nebo děti pracující na soutěžních úkolech. Výběr je zcela na vás. Stejně jako typ reklamy, kterou vám mitkoforevents.cz precizně zhotoví.

Výhody pneumatických stanů

K použití tohoto stanu nepotřebujete ventilátor, nejste tak závislí na elektrickém proudu. Pokud nejste vlastníkem většího auta nebo dodávky, nemusíte zoufat. Pneumatické stany mají nízkou váhu a velikostí se vám vejdou do běžného osobního automobilu. Montáž stanu není nijak složitá a zvládnou ji i méně zruční jedinci. Bezpečností ventily, chránící stan před výkyvy tlaku, způsobené změnou teploty vzduchu, jsou součástí stanu.

Ke stanu můžete přiobjednat bočnice. Stan lze používat s nimi i bez nich, záleží na vašem rozhodnutí.

Vyberte vhodnou reklamu

Celoplošný digitální potisk, ve velikosti až 40 m², na stanu nelze přehlédnout, proto stan využijte ke zviditelnění své společnosti. Grafika, výběr motivu nebo loga či obrázků je zcela na vás.

Při pořádání jakékoliv ze zmíněných akcí návštěvníci ocení, jak je o ně postaráno. Ať už využijí stan k občerstvení nebo jako útočiště před sluníčkem či naopak před deštěm a sněhem. Počasí se, bohužel, objednat nedá.