Plot z pletiva ochrání nejen vaši nemovitost

S pořízením nemovitosti souvisí i výstavba plotu, který by ji měl nejen chránit, ale zároveň je i architektonickým prvkem, který by měl respektovat charakter stavby a jejího okolí. Podle toho tedy volíme druh a barvu plotu.

Současná nabídka plotů je poměrně široká. Vybrat si můžeme ploty betonové, dřevěné, kovové, plastové, ploty z pletiva či kombinaci několika různých materiálů. Každý plot má své výhody i nevýhody.

Proč si vybrat plot z pletiva?

Pletivo nabízí celou řadu výhod. Především je to snadná výstavba a bezúdržbovost. Můžete před něj vysázet pnoucí rostliny, které vytvoří nádhernou přírodní bariéru. Mezi další výhody patří vysoká odolnost a životnost a to díky technologiím, které se při jeho výrobě používají.

Obraťte se na společnost Amstor, která nabízí kompletní systémy oplocení. V případě zájmu připraví cenovou nabídku a to na základě vámi zaslané technické dokumentace či osobního zaměření. Po odsouhlasení cenové nabídky a dohodnutí potřebných údajů začne výstavba plotu. Ta trvá přibližně 5 – 7 dnů, ale záleží i na rozsahu pozemku a případném terénu.

Druhy pletiva

Amstor nabízí pletivo poplastované či pozinkované s napínacím drátem nebo bez něj. U poplastovaného pletiva tvoří základ pozinkovaný drát, který chrání přilnavá vrstva PVC. Ta se na drát nanáší pomocí speciálních technologií.

Oba druhy pletiva lze využít nejen na oplocení zahrad, ale i parků, lesů, průmyslových objektů nebo sportovních areálů.

Stínící tkanina

Stínící tkanina je doplňkový produkt, který si můžete pořídit pro zastínění plotu. Lze ji však využít i na zastínění pergoly, zahradního přístřešku či terasy. Zahrádkáři ji využívají pro přistínění skleníku. Je to také ideální bezpečnostní zástěna na stavbách a využít ji lze i pro ochranu dětského pískoviště.