Nevíte si rady s výběrem střešní krytiny? Máme pro vás tip

Stavíte-li rodinný dům nebo uvažujete o rekonstrukci staršího objektu, který vyžaduje novou střechu, pak je ideální volbou střešní krytina Comax falc. Střechy Comax mají celou řadu mimořádných vlastností, kterými jsou zejména dlouhá životnost a česká výroba. Z hlediska ochrany životního prostředí je velkým plusem 100 % recyklovatelnost, což nelze říci o jiných střešních krytinách. Výhodou je také široká barevná škála a stálobarevnost. V sortimentu střešních krytin Comax jsou k dispozici velkoformátové plechové krytiny určené na šikmé střechy.

Jaké jsou druhy střešní krytiny Comax

V nabídce jsou velkoformátových plechových krytin jsou následující typy:

  • Comax Alukryt
  • Comax Taška MAXI
  • Comax Falc
  • Comax Klik
  • Comax Vlnka
  • Trapézové plechy Comax

U všech těchto typů je výrobcem doložena kvalita materiálu příslušnými atesty. K vysoké kvalitě přispívá také samotný výrobní proces, který je řízen certifikací ISO a OHSAS.

Doplňkový sortiment

Pro zákazníka je výhodou, že plechové střešní krytiny Comax jsou dodávány včetně doplňkového sortimentu, který je pro správné fungování střešního pláště nezbytný. Například se jedná o spojovací materiál, pojistné hydroizolační vrstvy nebo separační vrstvy určené pod velkoformátové plechové krytiny. K tomu si lze pořídit různé bezpečnostní prvky jako jsou sněhové zachytávače, střešní plošiny a nášlapy pro kominíka apd. Ze stejného materiálu Comax si můžete koupit i okapový systém, aby celá střecha ladila i vizuálně.

Objednání a dodání

Firma Střechy Comax má svůj výrobní závod ve Velvarech u Prahy. K zákazníkům je pak jimi objednané zboží doručováno vlastními nákladními vozy výrobce. Maximální lhůta realizace objednávky je 10 pracovních dnů od zadání zakázky. Zákazník má možnost si objednat u výrobce i některé další práce, jako je například dělení a převíjení lakovaného materiálu, ohýbání střešního lemování na míru apd. U výrobce je také možné zakoupit plechové tabule různých rozměrů.