Monitorování zvěře? S fotopastí naprostá hračka!

Máte ve svém okolí někoho, kdo rád pozoruje zvěř a monitoruje všechno, co se v lese děje? Myslivci a také milovníci zvířat si jistě oblíbí fotopasti, které mohou pomoci monitorovat všechno, co se okolo děje. Budete tak mít vždycky přehled a přesně víte, co za zvířata se v lese pohybuje.

Zvířata pod drobnohledem

Také vás vždycky, jako milovníka zvířat zajímalo, v kolik se zvířata scházejí v zimě u krmelce? Vídáte stopy v okolí vašeho domu, ale nemůžete je správně přiřadit? Nevíte přesně, jaké zvíře se vám to prohání takřka za domem a zajímá vás to? Na tyto a další věci umí dát odpověď fotopast. S její pomocí budete mít přehled o veškeré zvěři a s pýchou budete moci říct, co se to ochomýtá okolo vašeho domu.

Tento malý „zázrak“ využijí také myslivci, kteří tak budou mít ještě lepší přehled o svém revíru. Přesně budou vědět, kdy je třeba jít připravit krmení ke krmelci, aby tak zvířata nevyrušili. A jaká zvířata mohou v jejich revíru pobíhat? To všechno umí zjistit dobře umístěná fotopast, která bude velmi dobrým pomocníkem v této situaci. Stačí si jí jen pořídit!

Umí pomoci a monitoruje

Kvalitní fotopasti jsou skvělou pomocí, najdete opravdu širokou nabídku jednotlivých kousků. Za rozumnou cenu získáte kvalitní kousek, který poskytne plnou podporu. Moderní fotopasti BUNATY jsou tím nejlepším, co si můžete pořídit. Disponují skvělou kvalitou nočních snímků, můžete jí jednoduše maskovat do listí nebo větviček, takže jí zvířata neodhalí.

Snadno se ovládá, takže si vždy dobře poradíte. Kromě jiného má také laserové zamíření, které je přesné a přitom světýlko není nijak viditelné, což nenaruší poklidný život zvířat v lese. Chcete-li kvalitní kousek, který vám bude nápomocný při sledování zvířat a monitorování jejich pohybu, jste na správné adrese!