Jste majitelem zahrádky? Pak se vám bude hodit zahradní altán

K létu a posezení na zahradě patří, kromě jiného, také zahradní altány. Poskytují prostor, kde můžete trávit volné chvíle, relaxovat nebo si posedět s rodinou a přáteli.

Pergoly i altány vám zajistí pergola-drevena.cz

Nabízí široký sortiment různých druhů zahradních altánů a pergol, menších i větších rozměrů. Pořídit si můžete pergoly samostatně stojící nebo postavené ke zdi domu. Na jejich webu pergola-drevena.cz si můžete prohlédnout levné zahradní altánky vyrobené ze dřeva, dřevěné pergoly a přístřešky. Všechny nabízené výrobky jsou špičkové kvality a splňují předepsané Evropské normy. K vidění je široká škála dřevěných zahradních altánků a pergol různých velikostí a typů.

Kromě pergol volně stojících si můžete objednat i pergoly umístěné ke zdi. Ty jsou ideální volbou pro zastřešení terasy. Díky tomu vylepšíte vzhled svého domu. Díky pergole můžete prodloužit letní sezónu posezení na terase. Můžete zde odpočívat během jakéhokoli počasí a vychutnáte si delší čas strávený venku, na čerstvém vzduchu. Dřevěné konstrukce pergoly nebo altánku dokonale zapadnou do zahrady i jakéhokoli venkovního prostoru. Krásně s ní bude ladit dřevěné zahradní posezení, stačí, když na stůl umístíte nějaké pěkné ubrusy, květiny ve váze a bude se vám na vaší zahrádce parádně odpočívat.

Soukromí vytvoří i dřevěné venkovní plotové zástěny

Plotové zástěny jsou určené pro venkovní použití. I ty nabízí společnost Pergola Dřevěná. Plotové zástěny nabízejí široké možnosti využití. Můžete je použít samostatně nebo jako součást venkovního altánu či pergoly. Mohou tvořit ozdobnou podpěru pro rostliny nebo nahradí klasický plot. Jedná se o dokonale bytelnou konstrukci vyrobenou ze dřeva, která odolává venkovním podmínkám. Prohlédněte si širokou nabídku různých plotových zástěn, které si určitě naleznou místo ve vaší zahradě nebo na terase. V nabídce naleznete rošty s diagonálním nebo horizontálním řazením, v horní části rovné nebo klenuté. Pro jejich výrobu bylo použito kvalitní smrkové dřevo a pro spoje se využívají kovové tyče, sponky či šrouby ze spolehlivé nerezové oceli.