Jaké výhody přináší vašemu domovu kvalitní stínící technika?

Pod označením stínící technika si můžete představit žaluzie, látkové zastínění, venkovní rolety, venkovní žaluzie, svislé fasádní clony atd. Jaký typ stínící techniky bude však nejlépe vyhovovat vašim požadavkům?

Venkovní typy stínění

Ideální je se pro vás hned na začátku rozhodnout, zda jsou pro vás vhodnější venkovní či vnitřní typy stínění. Zvolit můžete venkovní žaluzie, které regulují množství světla v místnosti, ale můžete stále místnost větrat. Díky široké nabídce barev, tvarů lamel a provedení si můžete vybrat venkovní žaluzie, které budou ladit s celkovým vzhledem vašeho domu. Venkovní žaluzie praha vám vše zmíněné nabízí. Další možností jsou venkovní rolety, které nabízí spánek v naprosté tmě. Můžete tedy spát, jak dlouho chcete, žádné sluneční paprsky vás z postele nedostanou. Venkovní rolety chrání vaše okna i před prudkým deštěm, kroupami a UV zářením. Vsadit můžete i na svislé fasádní clony, které jsou alternativou venkovních žaluzií. Zajímavě fasádu oživí a na základě výběru perforované látky si můžete zvolit vhodnou viditelnost skrze clonu či naprosté zatemnění.

Vnitřní typy

Vybrat však můžete i vnitřní typy stínění. Nejběžnější variantou jsou hliníkové žaluzie, které jsou finančně dobře dostupné. Další možností je vnitřní látkové stínění, které dekorativní charakter a dokáže velmi efektivně oživit i nudnou místnost. Látkové stínění se hodí nejvíce do dětských pokojů a ložnic.

Stínění terasy

Zapomenout nesmíme ani na stínící techniku pro vaši terasu. Rádi pořádáte party a venkovní grilování? Pořiďte si proto markýzu, která vás v odpoledních hodinách ochrání před prudkým sluncem na vaší terase a dopřeje vám a vašim hostům světelný i tepelný komfort. Markýzy mladá boleslav jsou pro vás kvalitní volbou, která nezklame.