Jak vybrat ten pravý plot

Betonové oplocení patří k mnoha dalším typům plotů, které mají za úkol chránit vás a váš majetek před nezvanými návštěvníky. Proto je důležité mít plot takový, za kterým se budete cítit skutečně bezpečněji a který vám dodá také pocit soukromí. Betonové ploty jsou díky kvalitnímu betonu, ze kterého jsou vyrobené, velmi odolné a stabilní. Plot se skládá z plotových dílců a sloupků, které jsou navíc zpevněné ještě ocelovými armaturami. Díky tomu plot vydrží prakticky všechno, pochlubí se velmi dlouhou životností a také bezúdržbovostí. Tu jistě ocení každý. Předností betonových plotů je ale také jejich vzhled, jsou k dostání s různými dekory, v různých barvách a také provedeních.

Plot podle vás

Plánujete-li nové oplocení kolem domu, spolehněte se na kvalitní oplocení, které si můžete sami navrhnout. Vyberte si výšku plotu a tvar zakončení, tím dáte vašemu domu zcela nový ráz. Plot si můžete vybrat nízký, nebo naopak vysoký, záleží na tom, co od něj očekáváte a jaké jsou vaše možnosti. Zakončený může být rovnou, nebo zaoblenou deskou, pro všechny vyznavače rustikálního stylu je připravena ozdobná mřížka. Naopak k moderním domům se skvěle hodí použít k zakončení plotu dřevěné latě ve zvolené barvě. Ty plot opticky celkově odlehčí a dodají mu přírodní ráz.

Potom je na řadě barva, betonové ploty se vyrábí v klasické šedé barvě a také v barvě pískovce, co se týká dekorů, tak můžete vybírat štípaný kámen, ostrou cihlu, nebo baculatou cihlu, dekor můžete volit z jedné, nebo obou stran. Nedovedete si představit, jak bude v reálu betonový plot vypadat? Podívejte se do vzorkové prodejny Kulkabex, s.r.o. a prohlédněte si zde jednotlivé typy plotů na vlastní oči. On-line můžete využít službu vizualizace, do konfigurátoru zadáte požadované parametry oplocení a vizualizace vám ukáže zvolené oplocení kolem vzorového domu. Můžete si tak vyzkoušet různé varianty a vybrat si ten pravý plot pro váš dům.