Fotopast aneb efektivní ochránce majetku a pomocník v mapování pohybů zvěře

Fotopast si nejčastěji pořizují myslivci, kteří hledají způsob efektivního mapování pohybů zvěře. Nechybí však ve výbavě Policie ČR či osob, které chtějí sledovat a chránit svůj majetek. Fotopast si poradí se zloději i zvěří.

Snímky i videa

Fotopast je plně automatickým zařízením, které zvládne noční i denní záznam snímků i videí. Fotopast začíná snímat ve chvíli, kdy před jejím čidlem dochází k tepelnému pohybu. Snímky a videa jsou zaznamenávány na SD kartu fotopasti, podobně jako u běžného fotoaparátu. Některé fotopasti jsou však schopny zasílat fotografie přímo na mobilní telefon či e-mail. Některé fotopasti jsou opatřeny také displejem, abyste si pořízené fotografie mohli prohlížet přímo v terénu.

Bunaty

Mezi nejznámější fotopasti patří profesionální fotopasti Bunaty. Právě ty používá Policie ČR a více než 200 měst a obcí po celé České republice k ochraně majetku. Velkou výhodou fotopastí Bunaty je to, že jsou vyrobeny pro Českou a Slovenskou republiku a jejich menu je v češtině. Jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a spolehlivost. Všechny fotopasti Bunaty navíc fotí bezhlučně a používají zcela bezhlučné a neviditelné noční snímaní. Ideální pro ochranu majetku, ale i pro myslivce a milovníky přírody. Fotopast Bunaty může poskytovat záznam snímků na SD kartu či se může jednat o fotopast s GSM přenosem.

Skvělé krytí

Fotopasti jsou z vnější strany opatřeny také speciálním potiskem, tedy krytím, díky kterému nejsou takřka vidět. Fotopast je navržena tak, aby co nejlépe splynula s okolím a obklopena přírodou byla nerozpoznatelná. Díky neviditelnému nočnímu snímání ji navíc nic neprozradí a snadno zachytí i nevítaného návštěvníka. Nemusíte se tedy bát, že by někdo fotopast snadno objevil.