Co zjistíte, když budete sledovat více zpravodajství najednou?

Sledujete zpravodajství na větším množství zdrojů? Stále více lidí si čte novinky na více webech nebo sledují televizní noviny na více programech. Jaký je důvod? Všude se dozvíte trochu jiné informace a často uvidíte rozdílné úhly pohledu na různé události. V člověku to začne budit pochybnosti, jestli jsou média skutečně objektivní a nestranná. Stačí se podívat na majitele médií, často jde o společnosti a podnikatele s politickými vazbami. Sledování zpravodajství z více zdrojů je jedinou možností, jak zůstat v obraze a mít nadhled. Bohužel je to také velmi vyčerpávající.

Sledujte více zdrojů jednoduše

Existuje i snadný způsob, jak sledovat více zdrojů, stačí používat portál https://www.cerstvezpravy.cz/. Tento web monitoruje všechny kvalitní české zpravodajské servery a magazíny. Jejich obsah následně zobrazuje ve stručné podobě a sice formou titulků. Titulky článků jsou rozdělené do boxů podle zdrojů na jednom webu tak můžete najednou sledovat všechny články, jaké vyšly na mnoha zdrojích Každého zajímá něco jiného, proto je web cerstvezpravy.cz rozdělený i do kategorií podle oboru, od zpravodajství až po ekonomiku, články pro ženy, dům a zahradu, kulturu, auto&moto a další.

V sekci pro dům a zahradu najdete všechny články, které vyšly na všech tématických webech, nemusíte tak chodit na mnoho webů, zde uvidíte jejich obsah pohromadě. Jelikož zde nejsou články celé, ale jen titulky, můžete si je snadno a rychle přečíst. Ty zajímavé si rozkliknete na celý článek. Hledání článků ještě nikdy nebylo jednodušší. Sledujte to, co vás zajímá a tou nejjednodušší formou. Možná, že vás nezajímají všechny zdroje, ale jen některé. Když si nějaké oblíbíte, můžete si je označit jako oblíbené a následně je sledovat ve vaší vlastní sekci. Pokud nechcete, aby vám něco uteklo, můžete si nechat zasílat informace o nových článcích přímo do emailové schránky. Inspirujte se možnostmi webu a zajisté se stane i pro vás přínosem.