Chcete vhodně investovat? Pořiďte si nemovitosti v Itálii

Pokud máte dostatek finančních prostředků a chystáte se investovat, mohou to být třeba nemovitosti v Itálii.

Proč právě nemovitosti v Itálii?

Itálie je nádherná země, která láká návštěvníky nejen na čisté moře a nádherné pláže, ale také na historické a kulturní pamětihodnosti, skvělou a zdravou kuchyni a na nádhernou a mnohdy nedotčenou přírodu. Vypravit se můžete za zajímavými zážitky, sportovními aktivitami nebo jen odpočívat na pláži. To vše nabízí italské regiony.

Hlavní město Řím

Kolébka historie, studnice velkého množství historických staveb a kulturních institucí. Centrem křesťanství je Vatikán. Navštívíte tak hned dva různé státy.

Současný Řím tvoří jak památky antické, tak třeba renesanční nebo barokní, ale i současné. Ve městě si můžete pochutnat na specialitách různých regionálních kuchyní. Ochutnejte třeba výbornou zmrzlinu nebo kávu a pochutnejte si na spaghettách alla carbonara. Odpočinek po zajímavé procházce nabízí některý z velkého množství parků. Vykoupat se můžete ve vodách Tyrhénského moře.

Na koho se obrátit?

Immobilie in Italien nabízí portál Italicahomes.com. Zde si můžete vybrat a koupit nemovitost v Itálii. Může se jednat o dům nebo byt ve městě či na vesnici. Ničím neobvyklým nejsou ani komerční objekty, pozemky nebo farmy. V nabídce naleznete také luxusní vily u moře. Konkrétní a podrobnou nabídku naleznete na webu společnosti. Nejvíce italských realit je nabízeno z oblasti Toskánska, ale vybrat si můžete nemovitost i z jiné oblasti Itálie – Apulie, Ligurie, Sicílie nebo Umbrie. Spolupráce a pomoc nekončí pouze prodejem nemovitosti a podpisem smlouvy. Samozřejmostí je i následná péče. Tu zajišťují zaměstnanci pobočky v Toskánsku, v Povermu. Jedná se o kompletní podporu, mnohojazyčnost a kvalitní znalost trhu. Veškerá spolupráce je individuální a dokonale diskrétní.